Witajcie myszki! Jak wiecie, lub nie - Qqbeatkaqq odeszła z plemienia. Doszła do plemienia jednej z osób które pomagały Antonek1 zniszczyć plemię, tą osobą była Niebieskaa1. Niestety, to trochę smutne że inni chcą dołączyć do zdrajców itd. Ale my się tym zbytnio nie przejmujemy. Teraz mamy perfekcyjną załogę!
Witajcie, Pewnie wiecie co ostatnio stało się w plemieniu. Jeśli nie, już Wam mówię: 23 marca 2017 roku Antonek1 chciał zniszczyć nasze plemię. Poprzednio zniszczył 2 - The Silver Moon i Armie Frytek. Jednak naszego mu się nie udało. Przez niego odeszło 15 myszek, ale już doszło. Myszki go teraz gnębią. Jest u nas na czarnej liście. Dowody: http://imgur.com/a/MtW6E
Witajcie myszki! Dzisiaj odbyło się nasze ulubione - losowanie na KZ! Było nas ok 22-25, z czego bardzo się cieszę. Apropo - dziś rano mieliśmy już 1100 mysz, a teraz zbliżamy się do 1200! Strasznie dziękuje moim członkom za tak wielkie zapraszanie, i jest to dla mnie szok. Ale już mniej o tym..